Kurs Animatora Warszawa 19.08.2017

199 PLN

Zdjęcia:

Województwo: mazowieckie
Firma: Akademia Animatora
Powiat: m. Warszawa
Miejscowość: Warszawa
Telefon: 606 707 025
Strona WWW: www.AkademiaAnimatora.pl/kurs-animatora-warszawa
   
dodano: 2017.08.04
ważne do: 2018.08.04

Szczegóły ogłoszenia:

Zapisz się na Innowacyjny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa by Akademia Animatora i dołącz do grona Profesjonalnych Animatorów!

Na Szkoleniu Animatora Warszawa dowiesz się, jak przeprowadzić pokaz gigantycznych baniek mydlanych, na profesjonalnych fantomach nauczysz się podstaw malowania twarzy, zrobisz wyjątkowe balonowe kreacje uwielbiane przez dzieci, poznasz nowatorskie i skuteczne inspiracje na gry i zabawy dla dzieci w różnym wieku i wiele, wiele więcej!

Na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa zapraszamy Animatorów, Rodziców i Dziadków, Uczniów i Studentów – niezależnie od wieku i wykształcenia. Liczy się Twoja pasja i zaangażowanie!

Rozwiń skrzydła pod okiem Profesjonalnych Trenerów, którzy z uśmiechem, wyrozumiałością i pasją podzielą się swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi.Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa by Akademi Animatora to inwestycja w Twoją karierę zawodową, która się opłaci!

Na Kursie Animatora Warszawa nie ma miejsca na nudę. Dającą się zastosować w praktyce wiedzę, którą uzyskasz na Kursie zastosujesz w codziennej pracy jako Animator Zabaw dla Dzieci Warszawa.

Po odbyciu Kursu Animatora Warszawa zdobędziesz certyfikat w języku polskim i angielskim, który umożliwi Ci podjęcie pracy w zawodzie Profesjonalnego Animatora Zabaw dla Dzieci. Połącz uczestnictwo w Szkoleniu Animatora Warszawa ze zwiedzaniem Stolicy!

Odwiedź warszawskie Łazienki, Stadion Narodowy i Krakowskie Przedmieście. Zobacz na własne oczy, jak wygląda „nadwiślański świt”.

Zapisz się na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa i zdobądź zawód, który ma przyszłość!


Zapisz Się TERAZ !