Dostawczy Mercedes-Benz (Nowy)

dodano: 2019.01.22 ważne do: 2019.04.22 wyświetleń: 43
Szczegóły ogłoszenia:
Samochód dostawczy Mercedes-Benz pozwoli twojej firmie na więcej. W naszej ofercie znajdziesz auta, które pomogą ci w prowadzeniu twojej firmy! Proponujemy szeroką propozycję wyspecjalizowanych samochodów transportowych. Niezależenie, czy potrzebujesz czegoś do przewozu ludzi, do dowiezienia zaopatrzenia czy rozwożenia produktów do odbiorców, w naszym portfolio znajdziesz samochody, które spełnią twoje oczekiwania. Oferujemy zakup zarówno nowych, jak i używanych aut dostawczych.
To, między innymi ośmioosobowa limuzyna Vito 114 Tourer, która świetnie się sprawdzi w segmencie turystycznym czy na wyposażeniu oddziałów reprezentacyjnych służb mundurowych. Z drugiej strony znajdziesz w tej kategorii także Sprintera 316 CDI, auto, które jest definicją tego, czym jest samochód dostawczy Mercedes-Benz. Sprawdź szczegóły oferty na naszej stronie: https://www.zasadaauto.pl/samochody-dostawcze/
Kontakt
Zasada Auto
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Korporacja.NET Sp. z o.o. treści marketingowych partnerów Korporacja.NET Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Korporacja.NET Sp. z o.o. 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści marketingowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Zamieść Darmowe Ogłoszenie Lokalne w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - OgloszeniaLokalne.eu