Wykonanie strony internetowej z CMS-em - systemem zarządzania treścią

dodano: 2020.07.21 ważne do: 2020.10.19 wyświetleń: 74
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:

Oferta MKDES OPOLE skierowana jest właśnie do Ciebie! Wykonamy w pełni funkcjonalną stronę internetową z CMS-em (systemem zarządzania treścią), w której będziesz mógł wprowadzać zmiany, w każdej chwili i w dowolnym momencie kiedy Ci to najbardziej odpowiada. Nie będziesz uzależniony od nikogo. Oszczędzisz koszty, a przede wszystkim zmiany wprowadzisz dokładnie wtedy kiedy tego potrzebujesz.
Strona www będzie zainstalowana na Twoim hostingu. Ty będziesz właścicielem oprogramowania. Uważamy bowiem, że własność jest bardzo ważnym czynnikiem wpływającym na poczucie bezpieczeństwa i stabilność prowadzenia biznesu.
Płacisz tylko raz za wykonania strony. Nie ma ukrytych opłat, ani abonamentu. Rozliczamy się na podstawie wykonanych prac.
Możesz liczyć na nasze wsparcie. Po wykonaniu zlecenia zawsze możesz liczyć na nasza pomoc w obsłudze strony, aktualizacjach, jeśli będzie potrzebny serwis oprogramowania, kontrola poprawności działania, bądź inne prace.
Kod źródłowy witryny jest otwarty i masz do niego pełny dostęp. To pozwoli Ci rozwijać i modyfikować oprogramowanie witryny.
Twoja strona będzie w pełni responsywna, co oznacza że będzie poprawnie działać na każdym urządzeniu i na każdej wielkości ekranie. Czy to będzie telefon, smartfon, tablet, laptop, komputer czy dziś jeszcze nie znane inne urządzenie z wbudowaną przeglądarką stron internetowych - strona zawsze wyświetli się prawidłowo i będzie działać poprawnie.
Prosty i intuicyjny panel administracyjny pozwoli Ci na pełne zarządzanie treścią, strukturą i wszystkimi elementami witryny. Dzięki temu będziesz mógł ją łatwo edytować w dowolnym momencie.
 
Kontakt
MKDES OPOLE Usługi Internetowe
ul. Telesfora 2, 45-339 Opole, woj. opolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
433+389=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Darmowe Ogłoszenie Lokalne w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - OgloszeniaLokalne.eu