Kurs Animatora Łódź - 18.11.2017

dodano: 2017.10.26 ważne do: 2026.10.24 wyświetleń: 371
199 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Kurs Animatora Łódź - 18.11.2017


Kurs Animatora Animator Zabaw dla Dzieci Łódź – w trakcie Kursu Animator Zabaw dla Dzieci w Łodzi, przyswoisz szeroki zakres wiedzy oraz praktycznych umiejętności, niezbędnych do podjęcia pracy jako Profesjonalny Animator Zabaw Dziecięcych Łódź.

Nauczysz się prawidłowej komunikacji z najmłodszymi i kreatywnego spędzania z nimi czasu. Modelowanie balonów, malowanie twarzy, duże bańki, zajęcia sportowe, plastyczne, taneczne…

Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Łódź otworzy przed Tobą drzwi do dziecięcego świata i od tego momentu będziesz w niej stałym mile widzianym gościem.

Zapisz Się TERAZ !

Kurs Animatora Łódź - 18.11.2017


Zapraszamy również do Hurtowni Animatora -
Hurtownia Animatora.pl

HurtowniaAnimatora.pl - Profesjonalne Produkty dla Animatorów !


 
Kontakt
AkademiaAnimatora.PL
Łódź, woj. łódzkie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Korporacja.NET Sp. z o.o. treści marketingowych partnerów Korporacja.NET Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Korporacja.NET Sp. z o.o. 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści marketingowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Zamieść Darmowe Ogłoszenie Lokalne w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - OgloszeniaLokalne.eu