Kurs Animatora Warszawa

Reklama

MiastoOgloszen.pl | Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | Ogloszeniarka.pl | OgloszeniaTrojmiasto.com | PoranneOgloszenia.pl

Reklama
Impra.Shop

Kupon Prezentowy - AkademiaAnimatora.pl

dodano: 2017.12.04 ważne do: 2026.01.03 wyświetleń: 939
199 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Kupon Prezentowy - AkademiaAnimatora.pl


 
Dla kogo będzie to idealny pomysł na prezent?
 

Jesteś Rodzicem bądź Babcią czy Dziadkiem?


– Podaruj Młodej Osobie wyjątkowy prezent, będący inwestycją w Przyszłość!


 

Jesteś Mężem, Narzeczonym, Chłopakiem?


– Podaruj Swojej Wybrance Kupon Prezentowy na Kurs Animatora by Akademia Animatora, który rozwinie jej Wyjątkową Osobowość i pozwoli na rozwijanie zainteresowań i osobowości oraz zdobycie nowych, życiowych możliwości.


 

Jesteś Pracodawcą?


– Podaruj Pracownikowi prezent, który świadczy o tym, że inwestujesz w Swojego Współpracownika, cenisz jego kompetencje i chcesz, aby Twój Pracownik czuł się doceniony, dając mu możliwość dalszego rozwoju osobistego. Doceniony Pracownik to większe zaangażowanie oraz związanie z Twoją Firmą. (na niniejszą Kartę Prezentową wystawimy dla Ciebie fakturę VAT, podana cena jest już ceną brutto)


 

Jesteś Najlepszą Przyjaciółką? Siostrą? Bratem?


– Zaskocz Twoją Najlepszą Przyjaciółkę wyjątkowym prezentem i wybierzcie się Razem – na Wyjątkowy Kurs Animatora by Akademia Animatora, pełen wiedzy, nowych umiejętności, możliwości i dobrej zabawy!


 

Jak dokonać zakupu Karty Prezentowej do wykorzystania
na Kurs Animatora by Akademia Animatora?

W prostych, 5 krokach:
 
1. Wybierz Kurs Animator Zabaw dla Dzieci

2. Wybierz, czy chcesz, aby obdarowywana przez Ciebie osoba, dostała dodatkowe akcesoria do zabrania do domu po szkoleniu (dostępny jest gotowy zestaw do Wielkich Baniek w cenie 30 zł i / lub Zestaw Starter Animatora z paczką specjalnych balonów włoskich do modelowania, profesjonalną dwustronną pompką oraz kompletem kredek i farbek do malowania twarzy – w cenie 61 zł)

3. Wybierz, czy chcesz otrzymać na zakup niniejszej Karty Prezentowej, fakturę VAT – jeśli tak, podaj dane do faktury, z przyjemnością wystawimy ją dla Ciebie. Podana cena Karty Prezentowej jest już ceną brutto.

4. Podaj dane osoby, dla której mamy wystawić Kartę Prezentową. W razie potrzeby, później można zmienić dane osoby, która ma pojawić się na szkoleniu, wystarczy się z nami skontaktować.

5. Potwierdź zamówienie Karty Prezentowej na szkolenie i dokonaj opłaty. W przeciągu 1-2 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie bankowym, otrzymasz na podany w formularzu zamówienia adres e-mail Kartę Prezentową w Specjalnej, Świątecznej ozdobnej formie. Możesz ją wydrukować i włożyć pod choinkę – Wyjątkowy Prezent, dla Wyjątkowej dla Ciebie osoby! …


 

Jak wykorzystać Kartę Prezentową?
 
Osoba, którą obdarujesz Kartą Prezentową na Kurs Animatora – Animator Zabaw dla Dzieci, może ją wykorzystać w Akademii Animatora, na szkolenie Animator Zabaw dla Dzieci w wybranym przez siebie mieście – na które będą otwarte zapisy w 2018 roku. Karta jest ważna do końca 2018 roku.

Wystarczy, że podczas rejestracji na wybrany przez siebie Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci, obdarowana przez Ciebie osoba, poda kod znajdujący się na Swojej Karcie Prezentowej, a cena szkolenia zostanie pomniejszona o wartość Karty Prezentowej. Proste, prawda?
Kontakt
AkademiaAnimatora.PL
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail