Obsługa nieruchomości biurowych

dodano: 2021.05.29 ważne do: 2021.07.28 wyświetleń: 76
Szczegóły ogłoszenia:
MIX GROUP to grupa firm, które wykonują usługi na rynku nieruchomości. Ma długoletnie doświadczenie na rynku nieruchomości biurowych zarówno w prowadzeniu inwestycji jak i w pełnej obsłudze nieruchomości biurowych. Pronuje swoje usługi biorąc pod uwagę własne preferencje Klienta i budując inwestycje o przyciągającej wzrok architekturze i funkcjonalności powierzchni, gdzie zastosowane rozwiązania dają możliwość na łatwą aranżację i przystosowanie do wyjątkowych, często specjalistycznych wymagań. W cyklu inwestycyjnym przy budowie nieruchomości biurowych stosowane są nowoczesne technologie i zachowane najwyższe wzorce dotyczące ekologii i bezpieczeństwa, stąd wysoka jakość świadczonych usług.
MIX GROUP posiada obiekty biurowe klasy A i B zlokalizowane w ciekawych dzielnicach Krakowa oferując swoim Klientom pełną obsługę nieruchomości biurowych i jako jedyny deweloper proponuje proekologiczny, dedykowany system carpoolingu swoim użytkownikom. Biorąc udział w projekcie „Pasieka Kraków” lokalizuje pasieki na dachach swoich biurowców. fachowy zespół ludzi wykonując swoją pracę służy w razie potrzeby fachową pomocą na wysokim poziomie.
Budując nowoczesny Kraków MIX GROUP jest również partnerem PLAY oraz T-Mobile posiadając sieć salonów sprzedaży w całej Polsce. Mix Meble sp. z o.o. z jednym z największych branżowym salonem meblowym w Krakowie mającym w sprzedaży nowoczesne i stylowe meble, w tym biurowe, jest również częścią GRUPY.
Kontakt
Beata
ul. Wadowicka 8A, 30-415 Kraków, woj. małopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
433+389=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Darmowe Ogłoszenie Lokalne w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - OgloszeniaLokalne.eu