Reklama

MiastoOgloszen.pl | Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | Ogloszeniarka.pl | OgloszeniaTrojmiasto.com | PoranneOgloszenia.pl

Reklama
Impra.Shop

SACMI Packing&Chocolate

dodano: 2022.07.31 ważne do: 2022.08.30 wyświetleń: 11
Szczegóły ogłoszenia:
Sacmi Packaging & Chocolate tworzy grupę przedsiębiorstw działających już od 20 lat na międzynarodowym rynku. Grupa SACMI Packaging& Chocolate uformowała się w efekcie połączenia firm OPM, FIMA, Carle&Montanari.
Głównym odcinkiem działalności grupy jest domena pakowania. Mieści w sobie ona pełną realizację linii pakujących, które wykorzystywane są w sektorze spożywczym od wymyślania począwszy, poprzez montaż, doręczenie, aż po skutecznie działającą obsługę serwisową. Linie te zawierają maszyny wykonujące pakowania w miękkie folie, całe automatyczne systemy rozprowadzania produktu czy systemy działającego samoczynnie pakowania kartonowego. Wszechstronność pracujących tu ludzi i ich umiejętności oraz osiągalność całej rozpiętości urządzeń specjalistycznych proponowanych w ramach grupy gwarantuje, już w fazie planowania, zbudowanie linii pakujących kompletnie zautomatyzowanych i kompletnie przystosowanych do odrębnych potrzeb występujących aplikacji.
Nie mniej istotną częścią działalności Sacmi jest projektowanie zautomatyzowanych linii produkcyjnych do wyrobu czekolady. Tutaj w wyniku połączenia działań w tych dwóch obszarach Klient od tego samego dystrybutora otrzymać może w pełni automatyczną linię produkcyjną, gdzie wykończony wyrób zostaje skierowany prosto do linii pakowania i już jako zupełny może trafić na półkę sklepową.
Współdziałając z takimi przedsiębiorstwami jak RECORD SPA, BW Flexible oraz Profitech oddział Sacmi Packaging& Chocolate Sp. z o.o. na terenie Polski proponuje zainteresowanym nabywcom również kompletne pionowe linie pakujące oraz wszechstronne maszyny do średnich wydajności typu flowpack.
Firma kładzie szczególny nacisk na wysoką jakość wkomponowanych produktów i efektywny serwis, który ma zapewnić w sytuacji usterki minimalny przestój maszyn, a tym samym zminimalizować przypuszczalne szkody z tego tytułu.
Kontakt
Marta
ul. Zagaje 71, 30-437 Kraków, woj. małopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail