Drzwiczki kominkowe na wymiar

dodano: 2018.11.05 ważne do: 2018.12.05 wyświetleń: 110
Szczegóły ogłoszenia:
Stojąca na świetnym poziomie firma , która specjalizuje się w produkcji , a także sprzedaży drzwiczek do kominków. Dokłada maksymalnych starań, by każdy klient był w pełni usatysfakcjonowany z jej usług. W związku z tym drzwiczki wytwarzane są pod wymiary , które określone zostały przez klienta. W swojej ofercie ma teraz trzy modele, które mogą zostać dopasowane do każdego paleniska. Proponowane drzwiczki mogą zostać zamontowane zarówno w paleniskach otwartych, piecach kaflowych, jak i nowo budowanych kominkach.

Firma stawia na materiały najwyższej jakości. Jej siłą jest też mający świetne kwalifikacje i jednocześnie mający bogate doświadczenie personel, który świetnie zna się na swojej pracy. Przy produkcji drzwiczek nacisk położony jest nie tylko na zastosowanie materiałów najwyższej jakości, ale również na perfekcję wykonania. Firma troszczy się o najmniejsze detale, zdając sobie sprawę z tego świetnie, że często to od nich zależy uzyskany ostatecznie efekt.

Wszystkie wyroby objęte są aż pięcioletnią gwarancją. Firma dba o stuprocentowe zadowolenie tych, którzy postawili na jej usługi. To właśnie dlatego proponuje wyroby bardzo dobrej jakości za naprawdę rozsądną cenę.

Kontakt:

Piotr Mielańczuk
tel.: 737 580 037
e-mail: kontakt@ignif.com
http://drzwiczki-kominkowe.pl/
Kontakt
Ignif
woj. pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Darmowe Ogłoszenie Lokalne w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - OgloszeniaLokalne.eu