Farby Kabe Sp. z o.o.

dodano: 2020.10.08 ważne do: 2020.11.07 wyświetleń: 54
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Farby Kabe Polska jest szwajcarską firmą produkcyjną. Działamy na polskim rynku od kilkudziesięciu lat. W czasie wieloletniej działalności w Polsce wzmocniliśmy swoje położenie jako dominujący dostawca produktów do wnętrza i na elewację.

Firma oferuje masy tynkarskie, farby, systemy ociepleń czy do napraw i renowacji i inne produkty chemii budowlanej. Firma Farby Kabe jako pierwsza firma na świecie sporządziła w 1995 roku nowatorską technologię produktów polikrzemianowych stosowanych do elewacji budynków. W związku z tym firma stała się prekursorem w branży technologi produktów mineralnych. Naszym przeznaczeniem jest dostarczenie swoich nowatorskich produktów. Dysponujemy szeroki wachlarz produktów skierowanych do specjalistów, Firm Wykonawczych, Architektów, Projektantów, Konserwatorów Zabytków a także osób indywidualnych.

Dzięki produktom marki Farby Kabe klient może dokonywać zakupu oraz dokonać szerokiego wyboru spośród produktów.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Kontakt
Farby Kabe
ul. Śląska 88, 40-742 Katowice, woj. śląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
433+389=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Darmowe Ogłoszenie Lokalne w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - OgloszeniaLokalne.eu