Farby Kabe Sp. z o.o.

dodano: 2021.03.10 ważne do: 2021.04.09 wyświetleń: 70
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Firma Farby Kabe to szwajcarska firma produkcyjna, której tradycje sięgają 1995 roku. Dzięki obecności na rynku staliśmy się przez ten czas, największym i solidnym dostawcą wysokiej klasy produktów chemii budowlanej, przeznaczonej na fasadę bądź do wnętrza budynku. W ofercie firmy znajdują się: masy tynkarskie, farby do ścian i sufitów, farby elewacyjne, systemy ociepleń, systemy do napraw i renowacji zabytków oraz farby proszkowe.

Dążymy do zapewnienia klientom zadowolenia z naszych produktów. Zapewniamy gwarancję na zakupione przez naszych kontrahentów towary. Szeroki wachlarz produktów firmy Farby Kabe adresowane są do profesjonalistów, firm wykonawczych, architektów, projektantów, konserwatorów zabytków oraz do użytkowników indywidualnych. Asortymenty marki Farby Kabe stworzone są zgodnie z dominującymi standardami zawartymi w międzynarodowych normach zarządzania jakością i zarządzania środowiskiem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kontakt
Farby Kabe
ul. Śląska 88, 40-742 Katowice, woj. śląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
433+389=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Darmowe Ogłoszenie Lokalne w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - OgloszeniaLokalne.eu