Farby Kabe Sp. z o.o.

dodano: 2021.09.13 ważne do: 2021.10.13 wyświetleń: 59
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Farby Kabe to szwajcarska firma produkcyjna, której historia zaczyna się w 1995 roku. Dzięki działalności na rynku staliśmy się w tym czasie, dominującym i znaczącym dystrybutorem wysokiej klasy asortymentu chemii budowlanej, stosowanej na fasadę bądź do wnętrza budynku. Firma Farby Kabe oferuje: masy tynkarskie, farby do ścian i sufitów, farby elewacyjne, systemy ociepleń, systemy do napraw i renowacji zabytków oraz farby proszkowe.

Dążymy do zapewnienia kontrahentom zadowolenia z naszych produktów. Zapewniamy gwarancję na otrzymane przez naszych klientów produkty. Produkty firmy Farby Kabe odnoszę się do profesjonalistów, firm wykonawczych, architektów, projektantów, konserwatorów zabytków czy do użytkowników indywidualnych. Asortymenty marki Farby Kabe wytwarzane są zgodnie z obowiązującymi standardami zapisanymi w międzynarodowych normach zarządzania jakością oraz zarządzania środowiskiem.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Kontakt
Farby Kabe
ul. Śląska 88, 40-742 M. Katowice, woj. śląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
433+389=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Darmowe Ogłoszenie Lokalne w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - OgloszeniaLokalne.eu