Sofy skórzane od producenta

dodano: 2019.04.18 ważne do: 2019.07.17 wyświetleń: 99
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Producent nowoczesnych mebli tapicerowanych do salonu, firma TC MEBLE TOMASZ CEMBOLISTA, zaprasza zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska w Galerii Wnętrz we Wrocławiu, przy ul. Braniborskiej 14.
Na całym piętrze zlokalizowaliśmy aranżacje wnętrz z naszymi sofami i narożnikami skórzanymi bądź wykonanymi z tzw. ekoskóry. W sumie prezentujemy 16 modeli mebli wypoczynkowych wykonanych ze skóry naturalnej i tapicerowanych tkaniną. Dla klientów preferujących obicia z tkanin oferujemy sofy w kilkudziesięciu rodzajach i kolorów obicia tapicerowane z użyciem np. takich tkanin jak Carabu czy Aquaclean, które nie chłoną wody i łatwo je czyścić.
Oferujemy różne rodzaje nóżek, z drewna, metalowe i w różnych kolorach lakieru. Dla wybranych kompletów wypoczynkowych dostępne są szycia grubą nicią. Wzornik skór, tkanin, kolorów i wykończeń obicia znajduje się na naszej stronie internetowej.
Do produkcji mebli używamy tylko wysokiej jakości materiałów, bo nasz motto Quality & Comfort traktujemy niezmiernie poważnie.
Wyprodukowane w TC meble w całości powstają w Polsce, w zakładzie produkcyjnym w Dobrodzieniu. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować konkurencyjne ceny, za wyroby nie gorszej jakości niż tzw. markowych producentów. Nowoczesny design, forma i funkcje użyteczne naszych mebli spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Przy czym cena mebli pozostanie na rozsądnym poziomie.
W sumie, w naszej ofercie jest 52 sof, narożników i zestawów wypoczynkowych. Nie wszystkie prezentujemy we Wrocławiu. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której mogą się Państwo zapoznać z naszą pełną ofertą. Zachęcamy do kontaktu z doradcami w naszym salonie meblowym, być może interesujący Was mebel niedługo będzie dostępny także w waszej miejscowości.
Oferujemy własny transport mebli na terenie Wrocławia i okolic, także woj. dolnośląskie. W zależności od odległości od salonu i wysokości zakupów transport może być bezpłatny bądź za niewielką opłatą.
Kontakt
Salony TC Meble Wrocław Tomasz Cembolista
ul. Braniborska 14, 50-079 Wrocław, woj. dolnośląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Darmowe Ogłoszenie Lokalne w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - OgloszeniaLokalne.eu