Salon Meblowy BoConcept

dodano: 2021.09.15 ważne do: 2021.10.15 wyświetleń: 78
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Salon Meblowy BoConcept to salon meblowy z ekskluzywnymi meblami w stylu skandynawskim. Oferujemy: meble drewniane, meble wypoczynkowe, oświetlenie, meble biurowe, taras, elementy wykończeniowe i dużo innych. Posiadamy wysokiej jakości materiały i dodatki. Wykonujemy meble na wymiar w zależności od upodobań kontrahenta, dbając o estetyczny wygląd. Salon Meblowy BoConcept przedstawia skandynawskie meble i inspiruje nowoczesnymi trendami w obszarzy nordyckiego stylu i wzornictwa.

Naszym zadaniem jest to aby oferta była lepsza od pozostałych. Pomagamy klientom udzielić ich wnętrzom nietuzinkowy charakter za sprawą kompleksowej usłudze projektowania pomieszczeń, z której można skorzystać w salonie bądź w domu. Każde zlecenie realizujemy w sposób sumienny mając na uwadze gusta klienta. W związku z naszą ofertą klient może w sposób bezpieczny dokonywać zakupu, dobierać wyselekcjonowane produkty.

Serdecznie zapraszamy do Salonu BoConcept.
Kontakt
BoConcept
ul. J. P. Woronicza 31, 02-640 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
433+389=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Darmowe Ogłoszenie Lokalne w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - OgloszeniaLokalne.eu