Dynamometria - usług certyfikacji oraz naprawi i sprzęt

dodano: 2020.11.13 ważne do: 2021.06.14 wyświetleń: 11
10 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Sklep Jason.com.pl w dziale dynamometria udostępnia w atrakcyjnych cenach rozległy asortyment narzędzi dynamometrycznych, osprzętu i dodatków od renomowanych marek.

Sprzedajemy za rozsądne pieniądze mechaniczne i elektroniczne klucze dynamometryczne, pokrętła, wzmacniacze momentu obrotowego, końcówki, przekładnie momentu, grzechotki, akcesoria, adaptery, momentomierze, wkrętaki dynamometryczne.

Proponujemy klucze dynamometryczne: 9x12, z płynną regulacją, z nasadkami, wtykowe 14x18, uchylne, fi-16, z grzechotkami stałymi.

Z zakresu osprzętu dynamometrycznego proponujemy: tarcze do pomiaru kątów; adaptery nasadzane; grzechotki wtykowe: drobnozębowe, QuickRelease, typu BIT; końcówki nasadzane: płaskie, oczkowe, czop czworokątny; grzechotki nasadzane; końcówki wtykowe: płaskie, oczkowe, czop czworokątny, oczkowe otwarte, typu TORX; złączki przejściowe; końcówki wtykowe do przyspawania narzędzi; wtykowe uchwyty do końcówek typu BIT.

Sprzedajmy jedynie wyroby najlepszych firm między innymi takich jak Stahlwille, Boxo, Proxxon, Yato, Gedore, Jonnesway

Zapoznaj się z obszerną ofertą dynamometrii na naszej witrynie: https://jason.com.pl/25-dynanometria
Kontakt
Jason S.C.
ul. Borowa 1a, 10-232 Olsztyn, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
433+389=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Darmowe Ogłoszenie Lokalne w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - OgloszeniaLokalne.eu