Rośliny do ogrodu - sadzonki

dodano: 2021.02.08 ważne do: 2021.05.09 wyświetleń: 39
10 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Oferuję sadzonki roślin ogrodowych, kwiatów, warzyw oraz roślin miododajnych. Wszystkie przygotowane osobiście przeze mnie. Wszystkie rośliny zostały wyhodowane w moim ogrodzie i są zdrowe bez żadnych oznak chorób grzybowych oraz śladów żerowania szkodników. Rośliny nie posiadają żadnych widocznych plam i uszkodzeń. Są w pełni zdrowe. W mojej hodowli nie stosuje środków chemicznych tylko naturalne środki. W ofercie mam sadzonki warzyw: pomidorów, papryki, patisona, ziół, dyni, rabarbaru, cukinii, ogórków, fasoli i szpinaku. Mam w ofercie również rośliny ozdobne, kwiaty ogrodowe jednoroczne i wieloletnie oraz rośliny owocowe takie jak poziomki, maliny i truskawki. Mam sporo sadzonek arbuza i melona różnorakich odmian, które dobrze sobie radzą w polskich warunkach pogodowych. Nie wysyłam roślin, tylko odbiór osobisty po wcześniejszym kontakcie. Prowadzę również blog ogrodniczy, na którym dzielę się wiedzą z zakresu ogrodnictwa i uprawy ciekawych roślin ogrodowych. Zachęcam do zaglądnięcia na moją stronę internetową, na której znajdziesz sporo przydatnych informacji.
Oprócz sprzedaży roślin ogrodowych zajmuje się również profesjonalnym projektowaniem ogrodów przydomowych zarówno dużych jak i małych oraz zakładaniem ogrodów według sporządzonych projektów od podstaw. Dla dużych zamówień oferuję atrakcyjne rabaty, możliwe raty! Mam do dyspozycji cały potrzebny profesjonalny sprzęt taki jak kosiarki, koparki i tym podobne. Wole terminy. Zachęcam do skorzystania z mojej oferty.
Kontakt
Maciej Podsiadło
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
433+389=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Darmowe Ogłoszenie Lokalne w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - OgloszeniaLokalne.eu