Drzwiczki kominkowe na wymiar

dodano: 2018.09.26 ważne do: 2018.12.25 wyświetleń: 14
Szczegóły ogłoszenia:
Stojąca na doskonałym poziomie firma , która specjalizuje się w produkcji , a także sprzedaży drzwiczek kominkowych. Dokłada największych starań, by każdy klient był naprawdę usatysfakcjonowany z jej usług. To właśnie dlatego drzwiczki produkowane są pod wymiary określone przez klienta. W swojej ofercie posiada teraz trzy modele, które można dopasować do każdego paleniska.

Oferowane drzwiczki mogą być montowane zarówno w paleniskach otwartych, piecach kaflowych, jak i kominkach, które dopiero co zostały wybudowane. Firma bazuje na materiałach wysokiej jakości. Jej siłą jest również mający świetne kwalifikacje i jednocześnie mogący pochwalić się naprawdę bardzo dużym doświadczeniem personel, który doskonale zna się na wykonywanej pracy. Podczas produkcji drzwiczek nacisk położony jest nie tylko na zastosowanie materiałów najwyższej jakości, ale także na precyzję wykonania.

Firma dba o najmniejsze detale, wiedząc świetnie, że często to od nich uzależniony jest ostateczny efekt. Wszystkie wyroby obejmuje pięcioletnia gwarancja. Firma dba o maksymalne zadowolenie tych, którzy postawili na jej usługi. Z tego powodu proponuje wyroby najwyższej jakości za naprawdę przystępną cenę.

Kontakt:

Piotr Mielańczuk
tel.: 737 580 037
e-mail: kontakt@ignif.com
http://drzwiczki-kominkowe.pl/
Kontakt
Ignif
woj. zachodnio-pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Korporacja.NET Sp. z o.o. treści marketingowych partnerów Korporacja.NET Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Korporacja.NET Sp. z o.o. 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści marketingowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Zamieść Darmowe Ogłoszenie Lokalne w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - OgloszeniaLokalne.eu