Kom-in - paleniska domowe i akcesoria kominkowe

dodano: 2018.07.04 ważne do: 2018.10.02 wyświetleń: 30
Szczegóły ogłoszenia:
Kom-in.pl to firma specjalizująca się w sprzedaży perfekcyjnej jakości palenisk domowych oraz akcesoriów kominkowych. W swojej ofercie posiada wkłady kominkowe i kominki z płaszczem wodnym. Ci, którzy poszukują kaset kominkowych bądź drzwiczek do kominka również mogą skorzystać z usług tej firmy. Osoby, które zdecydowały się na zakup akcesoriów przeznaczonych do kominków od firmy Kom-in.pl mogą liczyć również na stojący na najwyższym poziomie serwis pogwarancyjny elementów, które się zużyły bądź są zepsute.

W firmie kładzie się nacisk na doskonałą jakość sprzedawanych produktów. Trzeba wyraźnie podkreślić, że nie powstają one w sposób taśmowy. Firma może pochwalić się niemałym doświadczeniem i niemałym gronem w pełni zadowolonych klientów. Tym, co odróżnia ją od innych firm mających w swojej ofercie paleniska i akcesoria kominkowe jest w stu procentach indywidualne podejście do klientów. Firma podejmuje się także wyprodukowania kominka na podstawie fotografii dostarczonej przez klienta oraz jego samodzielnie opracowanego projektu. Oferuje swoim klientom także możliwość wydłużenia gwarancji. Kom-in.pl to bardzo dobry wybór dla wszystkich szukających kominka idealnie odpowiadającego indywidualnym wymaganiom.

Kontakt:

Piotr Mielańczuk
tel.: 737 580 037
e-mail: kontakt@ignif.com
http://kom-in.pl/
Kontakt
Ignif
woj. zachodnio-pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Korporacja.NET Sp. z o.o. treści marketingowych partnerów Korporacja.NET Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Korporacja.NET Sp. z o.o. 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści marketingowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Zamieść Darmowe Ogłoszenie Lokalne w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - OgloszeniaLokalne.eu