Organizacja wesel - Wspaniałe Wesele

dodano: 2021.05.11 ważne do: 2021.08.09 wyświetleń: 72
Szczegóły ogłoszenia:
Planowanie imprez weselnych to nasza pasja. Głównym celem serwisu jest doradztwo osobą, które zamierzają się pobrać oraz przekazać starannie dobrane informacje na temat przedsiębiorstw ogłoszających się w wyszukiwarce Wspaniałe Wesele. Nasi pracownicy dokładają  wszelkich starań, aby przyszłe Młode Pary planujące swój ślub zdobyły bierzącą propozycję oraz kontakt do firm z dziedziny weselnej. Za pomocą portalu znajdziecie firmy przygotowujące wesela krok po kroku w kraju i za granicą oraz firmy z branży ślubnych takich jak: 
  • restauracje,  
  • sala weselna,
  • auto na ślub,
  • zespół muzyczny,
  • moda ślubna,
  • make-up ślubny,
apartamenty oraz wiele znanych firm mających w swojej ofercie atrakcje weselne, fryzury weselne i więcej. Wspaniałe Wesele daje możliwość sprawdzenia tysięcy ofert w jednym miejscu bez konieczności przeglądania setek witryn, zestawiając aktualne oferty oraz dostępne terminy, dzięki czemu zaoszczędzimy czas przy organizacji ślubu. 
Kontakt
Organizacja wesel - Wspaniałe Wesele
ul. Sasankowa 17, 60-175 Poznań, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
433+389=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Darmowe Ogłoszenie Lokalne w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - OgloszeniaLokalne.eu