Playboy perfumy męskie

dodano: 2019.03.04 ważne do: 2019.06.02 wyświetleń: 11
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Jesteś mężczyzną, który ceni sobie wolność i swobodę. Być może masz wiele energii i chęci do życia. To Playboy perfumy męskie są właśnie dla ciebie. Stworzone zostały z myślą o aktywnych mężczyznach spędzających życie w ruchu. Sport, aktywność, praca, zabawa, imprezowanie - to wszystko jest codziennością dla użytkownika tych perfum. 
Playboy perfumy męskie doceniane są za stylowość i elegancję. Taki zapach to szczególne akcesorium odważnego mężczyzny, niebojącego się wyzwań. 
W ofercie Ceneo znajdują się rozmaite perfumy o różnorodnych nutach zapachowych. Marka Playboy jest marką, która wyróżnia się na tle pozostałych marek radością życia, czerpaniem z niego pełnymi garściami i luksusowym podejściem do życia!
Kontakt
Ceneo
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Korporacja.NET Sp. z o.o. treści marketingowych partnerów Korporacja.NET Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Korporacja.NET Sp. z o.o. 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści marketingowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Zamieść Darmowe Ogłoszenie Lokalne w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - OgloszeniaLokalne.eu