Kom-in - paleniska domowe i akcesoria kominkowe

dodano: 2018.09.28 ważne do: 2018.12.27 wyświetleń: 13
Szczegóły ogłoszenia:
Kom-in.pl to firma specjalizująca się w sprzedaży perfekcyjnej jakości palenisk domowych i akcesoriów do kominków. W swojej ofercie posiada wkłady kominkowe oraz kominki z płaszczem wodnym. Ci, którzy szukają kaset kominkowych lub drzwiczek do kominka również mogą skorzystać z usług tej firmy. Osoby, które zdecydowały się na zakup akcesoriów wyprodukowanych z myślą o kominkach od firmy Kom-in.pl mogą liczyć także na kompletny serwis pogwarancyjny produktów zepsutych bądź zużytych.

W firmie kładzie się nacisk na bardzo wysoką jakość oferowanych produktów. Uwagę należy zwrócić na to, że nie powstają one w sposób taśmowy. Firma może pochwalić się ogromnym doświadczeniem oraz bardzo dużym gronem naprawdę zadowolonych klientów.

Tym, co odróżnia ją od innych firm zajmujących się produkcją i sprzedażą palenisk oraz akcesoriów do kominków jest  w pełni indywidualne podejście do klientów. Firma podejmuje się też wyprodukowania kominka na podstawie zdjęcia dostarczonego przez klienta oraz jego samodzielnie opracowanego projektu. Oferuje swoim klientom też możliwość wydłużenia gwarancji. Kom-in.pl to doskonały wybór dla wszystkich , którzy poszukują kominka idealnie odpowiadającego indywidualnym wymaganiom.

Kontakt:

Piotr Mielańczuk
tel.: 737 580 037
e-mail: kontakt@ignif.com
http://kom-in.pl/
Kontakt
Ignif
woj. zachodnio-pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Korporacja.NET Sp. z o.o. treści marketingowych partnerów Korporacja.NET Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Korporacja.NET Sp. z o.o. 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści marketingowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Zamieść Darmowe Ogłoszenie Lokalne w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - OgloszeniaLokalne.eu