Kom-in - paleniska domowe i akcesoria kominkowe

dodano: 2018.11.06 ważne do: 2018.12.06 wyświetleń: 101
Szczegóły ogłoszenia:
Kom-in.pl to firma , która specjalizuje się w sprzedaży perfekcyjnej jakości palenisk domowych i akcesoriów do kominków. W swojej ofercie posiada wkłady kominkowe i kominki z płaszczem wodnym. Ci, którzy poszukują kaset kominkowych lub drzwiczek do kominka też znajdą coś dla siebie. Osoby, które postawiły na zakup akcesoriów wyprodukowanych z myślą o kominkach od firmy Kom-in.pl mogą liczyć też na fachowy serwis pogwarancyjny produktów zepsutych bądź zużytych.

W firmie kładzie się nacisk na doskonałą jakość oferowanych produktów. Należy podkreślić, że nie powstają one taśmowo. Firma może pochwalić się ogromnym doświadczeniem oraz sporym gronem naprawdę zadowolonych klientów.

Tym, co wyróżnia ją spośród innych firm zajmujących się produkcją i sprzedażą palenisk oraz akcesoriów do kominków jest  w pełni indywidualne podejście do klientów. Firma podejmuje się również wyprodukowania kominka na podstawie fotografii dostarczonej przez klienta oraz jego samodzielnie opracowanego projektu. Daje swoim klientom także możliwość rozszerzenia gwarancji. Kom-in.pl to idealny wybór dla wszystkich poszukujących kominka wpisującego się w indywidualne gusta.


Kontakt:

Piotr Mielańczuk
tel.: 737 580 037
e-mail: kontakt@ignif.com
http://kom-in.pl/
Kontakt
Ignif
woj. pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Darmowe Ogłoszenie Lokalne w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - OgloszeniaLokalne.eu