Reklama

MiastoOgloszen.pl | Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | Ogloszeniarka.pl | OgloszeniaTrojmiasto.com | PoranneOgloszenia.pl

Reklama
Impra.Shop

Słoik do kiełkowania

dodano: 2022.08.04 ważne do: 2022.09.03 wyświetleń: 7
Szczegóły ogłoszenia:
POKRYWA ZE STALI NIERDZEWNEJ PREMIUM DO ŻYWNOŚCI I SŁOIK :Pokrywy bardzo odporne na rdzę i korozję. Bezpieczniejsze niż alternatywne tworzywa sztuczne, ponieważ są trwałe, trwałe, naturalne i wolne od toksycznych materiałów. Szeroki wlot na kiełki pozwala na łatwe wyjmowanie kiełków. Łatwy do czyszczenia i można myć w zmywarce.
WZORNICTWO JAKOŚCI: Pokrywa z drobnej siatki umożliwia łatwy drenaż, doskonały przepływ powietrza i zapobiega przedostawaniu się małych nasion. Pokrywę można przykręcić i zdjąć z łatwością. Łatwa do oddzielenia pokrywa i siatkowy ekran.
WYSIEW: Łatwe do kiełkowania nasiona, rośliny strączkowe i soczewica w zaledwie 3 do 5 dni. Ciesz się świeżymi organicznymi kiełkami brokułów w sałatkach, kanapkach, zupach, smażonych na patelni, wrapach i nie tylko. Uprawiaj je przez cały rok w bezpiecznym i wygodnym domu.
ZDROWE I ZABAWNE: Kiełki są bardzo pożywne. Kiełki dostarczają enzymów, chlorofilu i składników odżywczych, których dostarcza bardzo niewiele warzyw. Podejmij kroki w kierunku zdrowszego stylu życia, uprawiając i konsumując własne kiełki. Z uprawy kiełków może cieszyć się cała rodzina. Dzieci mogą również zaangażować się w ich rozwój i naukę o nich.
Kontakt
EkoAhimsa
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail