Reklama

MiastoOgloszen.pl | Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | Ogloszeniarka.pl | OgloszeniaTrojmiasto.com | PoranneOgloszenia.pl

Reklama
Impra.Shop

Nieruchomości Pszczyna

dodano: 2022.07.08 ważne do: 2022.08.07 wyświetleń: 20
50 000 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Planujesz kupić mieszkanie bądź dom w okolicach Pszczyny czy na śląsku to skontaktuj się z biurem

Jesteśmy biurem z długoletnim stażem działającym przede wszystkim na terenie powiatu pszczyńskiego, cieszyńskiego, bielskiego, rybnickiego oraz Jastrzębia-Zdroju. Nasze doświadczenie na rynku nieruchomości sięga 2007 roku i od tej pory stale się doskonalimy, aby służyć naszym Klientom jak największym poziomem świadczonych usług pod okiem licencjonowanych pośredników.

Jesteśmy członami Bielsko-Częstochowsko-Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami i Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, a ponadto posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Każda transakcja przeprowadzana za pośrednictwem naszego biura jest ubezpieczona – kupując, sprzedając czy wynajmując nasi Klienci są objęci gwarancją bezpiecznego przeprowadzenia sprawy.

Profesjonalna wiedza i wieloletnie doświadczenie naszych pracowników zapewni Państwu szybkie, skuteczne i bezpieczne przeprowadzenie transakcji. Dla nas najważniejszy jest Klient i jego zadowolenie, dlatego naszą domeną jest profesjonalne pośrednictwo.

Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje zawodowe. Nasi pracownicy służą Państwu fachową pomocą, a jednocześnie nie przestają się kształcić i uczestniczyć w szkoleniach, aby jeszcze bardziej doskonalić techniki obsługi Klienta.
Wiedza i doświadczenie pozwala nam świadczyć jak najwyższą jakość usługi pośrednictwa i daje gwarancję rzetelności, kompetencji i profesjonalizmu.

Zajmujemy się kompleksową obsługą rynku nieruchomości, a nasi Klienci są objęci fachową pomocą związaną z przeprowadzeniem wszelkich formalności związanych z transakcją, od chwili podjęcia przez nich decyzji o zakupie lub sprzedaży, aż do momentu przekazania nieruchomości. Doświadczenie i fachowe podejście naszych pracowników do każdego etapu transakcji zapewnia komfort i bezpieczeństwo jej przeprowadzenia.

Kontakt z naszym biurem : 
 
  • Małgorzata Kaczmarek - 602 171 353
  • Małgorzata Gabryel - 880 969 150
  • Klaudia Trela - 660 615 842
  • Marzena Janosz - 880 969 190
  • Katarzyna Wieczorek - 503 083 858
Kontakt
Małgorzata Kaczmarek
Katowice, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail