Rusztowania typu Plettac – Artesystem.pl

dodano: 2018.09.18 ważne do: 2018.12.17 wyświetleń: 100
Szczegóły ogłoszenia:
Prace budowlane czy wykończeniowe to działania, które nieraz narażają budowniczych na niebezpieczeństwo, wynikające z trudnych warunków pracy. Oprócz specjalistycznej wiedzy i doświadczenia powinni oni również zaopatrzyć się w solidnie wykonany sprzęt, który jeszcze bardziej zapewni im komfort oraz bezpieczeństwo podczas wykonywanej pracy.

Rusztowania typu Plettac od firmy Arte System to znakomite rozwiązanie, które łączy doskonałą jakość z wszechstronnym zastosowaniem. Pozwala nie tylko na szybki i łatwy montaż części ale także stanowi bardzo stabilną konstrukcję. Względy bezpieczeństwa wykonawców wzmocnią samozakleszczające się kołki uchylne czy szczelne podesty, poręcze i inne elementy osłonowe. W wyniku czego rusztowanie Plettac spełnia dzisiejsze wymogi, dając pełną gwarancję bezpieczeństwa oraz jakości.

Skorzystaj z oferty Arte System, firmy, która zaopatrzy Ciebie we wszechstronny i solidny asortyment przemysłowy.

Dowiedz się więcej wchodząc na: http://www.artesystem.pl/rusztowania/rusztowania-fasadowe/rusztowania-fasadowe-typu-plettac/ a zapoznasz się ze wszelkimi cechami i właściwościami naszych rusztowań typu Plettac.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!
Kontakt
Arte System
Ostrzeszów, woj. wielkopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Darmowe Ogłoszenie Lokalne w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - OgloszeniaLokalne.eu