Profesjonalne wodery dla wędkarzy

dodano: 2018.10.24 ważne do: 2019.01.22 wyświetleń: 82
Szczegóły ogłoszenia:
Wędkarstwo pełni bardzo wymagające hobby. Ci którzy już są doświadczonymi łowcami, doskonale wiedzą, że bez odpowiedniego przygotowania, sprzętu – łowienie ryb nie ma większego sensu.

Pleciona udostępniac naszym klientom, wytrawnym wędkarzom, jak i tym co dopiero rozpoczynają swoją przygodę szeroki asortyment dedykowany wędkarstwu. Znajdą się wędki, kołowrotki, przynęty – wszystko to co jest potrzebne do uprawiania każdego typu wędkarstwa.

Oprócz tego umożliwia zakup wysokiej jakości ubrań dla wędkarzy czy woderów, bardzo wytrzymałych i odpornych na zabrudzenia. Więcej będziecie się mogli dowiedzieć z http://pleciona.pl/pl/c/Wodery%2C-Spodniobuty/48 !

Warto postawić na profesjonalny sprzęt i ekwipunek, dzięki temu zadbasz o swoje bezpieczeństwo a także zwiększysz swoje szanse na sukces!

Serdecznie zapraszamy!
Kontakt
Pleciona
Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Korporacja.NET Sp. z o.o. treści marketingowych partnerów Korporacja.NET Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Korporacja.NET Sp. z o.o. 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści marketingowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Zamieść Darmowe Ogłoszenie Lokalne w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - OgloszeniaLokalne.eu