Kancelaria Radcy Prawnego Natalii Zielmachowicz

dodano: 2018.12.06 ważne do: 2019.01.05 wyświetleń: 31
Szczegóły ogłoszenia:
Kancelaria rady prawnego Natalii Zielmachowicz to miejsce, w którym każdy potrzebujący porady mającej charakter prawny może otrzymać profesjonalną pomoc. W kancelarii uzyskać można pełną odpowiedzieć na każde nawet najbardziej skomplikowane pytanie dotyczące zagadnień prawnych. Wieloletnie doświadczenie pozwala oferować usługi na najwyższym poziomie. Klienci mogą być pewni, że otrzymują informacje zgodne z bieżącą wiedzą prawniczą oraz obowiązującymi w danym momencie przepisani. W ofercie kancelarii obecne są między innymi rozliczenia zeznań podatkowych, reprezentowanie przez Urzędami Skarbowymi oraz wszelaka pomoc prawna, która potrzebna jest marynarzom. Na profesjonalną pomoc mogą liczyć również osoby chcące uzyskać rozwód bądź uregulować kwestię kontaktów z pociechą. Kancelaria pomaga też wówczas, gdy konieczny jest podział majątku.

Działalność kancelarii obejmuje również przygotowywanie oraz analizę dokumentów, włączając w to różnego rodzaju umowy oraz opinie. Podejmuje się przygotowywania pism procesowych oraz udziału w procesie mediacji. Tym, co wyróżnia ją spośród innych kancelarii jest indywidualne podejście do każdego, kto powierzył jej prowadzenie swoich spraw. Na wyraźne podkreślenie zasługują też naprawdę korzystne ceny.

Kancelaria Natalii Zielmachowicz to świetne miejsce dla każdego , kto potrzebuje profesjonalnej pomocy prawnej.

Kontakt:

telefon: 509 923 373
e-mail: kancelaria@radcaprawny-trojmiasto.pl
http://radcaprawny-trojmiasto.pl/
Kontakt
Kancelaria Radcy Prawnego Natalii Zielmachowicz
woj. pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Korporacja.NET Sp. z o.o. treści marketingowych partnerów Korporacja.NET Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Korporacja.NET Sp. z o.o. 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści marketingowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Zamieść Darmowe Ogłoszenie Lokalne w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - OgloszeniaLokalne.eu