Outsourcing kadr – Vattax

dodano: 2019.02.14 ważne do: 2019.03.16 wyświetleń: 14
Szczegóły ogłoszenia:
Zachęcamy do skorzystania z profesjonalnych usług biura rachunkowego Vattax, w skład których wchodzą takie działania, jak outsourcing kadr. Skorzystaj z profesjonalnego doradztwa dla biznesu i zyskaj pomoc w kształtowaniu swojej firmy.

W ramach usługi outsourcing kadr możesz powierzyć naszym specjalistom obowiązki powiązane z prowadzeniem dokumentacji płacowej, a także rozliczenia, wynikające z umów zawartych z pracownikami.

Posiadamy grono specjalistów, którzy doradzą i przekażą wiedzę w kwestiach finansowych, prawnych oraz podatków. Cechuje nas profesjonalne podejście do pracy, dlatego na bieżąco aktualizujemy naszą znajomość aktów prawnych i nowelizacji projektów ustaw.

Więcej szczegółów znajdziesz na naszej stronie internetowej.
Kontakt
Vattax
woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Korporacja.NET Sp. z o.o. treści marketingowych partnerów Korporacja.NET Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Korporacja.NET Sp. z o.o. 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści marketingowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Zamieść Darmowe Ogłoszenie Lokalne w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - OgloszeniaLokalne.eu