Forma Design – projektowanie wnętrz restauracji

dodano: 2019.05.17 ważne do: 2019.08.15 wyświetleń: 143
Szczegóły ogłoszenia:
Zakładanie nowej działalności czy startupu jest teraz bardzo modne. Szczególnie jeśli mówimy tu o punktach gastronomicznych, które kładą też nacisk o jak najlepszy wystrój. Nadanie wnętrzu odpowiedniego klimatu oraz wyjątkowego charakteru może być wykonane przez profesjonalnych speców od aranżacji wnętrz takich jak Forma Design. Przykładamy dużą wagę do zleceń naszych Klientów, aby przestrzeń miała coś z niepowtarzalności.

Dlatego też w ramach prowadzonej usługi projektowanie wnętrz restauracji, nasi eksperci dokonują przemyślanego projektu i wizualizacji, która uwzględni nie tylko gusta i zgraną kompozycję wnętrza, ale także sprawi, że będzie ono funkcjonalne dla przebywających tam osób. Dla Klientów wykonamy wstępny projekt koncepcyjny, proponujemy im różne warianty ustawienia wyposażenia czy naświetlenia, a także przedstawiamy im wizualizację 3D. Wszystko to w ciągłym kontakcie z naszym Klientem.

Więcej szczegółów możesz znaleźć na stronie:
http://www.formadesign.szczecin.pl/projektowanie-wnetrz-restauracji/

Z nami otrzymasz nowocześnie wykonany projekt wnętrz gastronomicznych, które wzbudzi zachwyt u Klienta, jak i samych pracowników oraz właścicieli.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy Forma Design!
Kontakt
Forma Design
Kobylanka, woj. zachodnio-pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Darmowe Ogłoszenie Lokalne w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - OgloszeniaLokalne.eu