Kancelaria Adwokacka Bieszczad Górecki

dodano: 2020.10.11 ważne do: 2020.11.10 wyświetleń: 38
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Bieszczad Górecki s.c. Kancelaria Prawna w Krakowie, jest spółką zajmującą się profesjonalnie usługami prawnymi na rzecz klientów biznesowych czy klientów indywidualnych. Mamy szeroki zakres usług oraz doradztwo w prawie: cywilnym, rodzinnym, nieruchomości, instrumentów finansowych, gospodarczym, podatkowym, pracy, spółek, konkurencji i konsumentów. Ponadto proponujemy szkolenia w dziedzinie rzeczowych aspektów funkcjonowania firm w obrocie prawnym, doradztwo w transakcjach zakupu nieruchomości, wsparcie w postępowaniu budowlanym, pomoc podmiotom z branży obszernie pojętych mediów i wiele innych. Gwarantujemy nieodpłatną pomoc dla organizacji non profit, w szczególności stowarzyszeń i fundacji.

Kancelaria tworzy wykwalifikowanych i profesjonalnych prawników, którzy poruszają się w sprecyzowanych dziedzinach prawa. Dzięki temu pozwala to na posługiwanie się wielostronnych rozwiązań prawnych, dostosowanie porady prawnej do odrębnych wymogów każdego interesanta.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kontakt
BGKA
ul. Rakowicka 8/3, 31-511 Kraków, woj. małopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
433+389=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Darmowe Ogłoszenie Lokalne w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - OgloszeniaLokalne.eu