Przygotuj się na Święta z Hurtownią Animatora

Reklama

MiastoOgloszen.pl | Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | Ogloszeniarka.pl | OgloszeniaTrojmiasto.com | PoranneOgloszenia.pl

Reklama
Impra.Shop

Kobize, opłaty środowiskowe, obsługa firm, cena.

dodano: 2022.09.14 ważne do: 2022.10.14 wyświetleń: 33
Szczegóły ogłoszenia:
Kobize, opłaty środowiskowe, obsługa firm, cena, tel 502-032-782, raportowanie.
Założenie konta w krajowej bazie KOBiZE w imieniu zakładu, rejestracja firm z terenu całej Polski. Raport do KOBiZE za instalacje. Sporządzenie raportu końcowego dla firmy,- sprawozdanie do KOBiZE oraz  pomoc w wypełnianiu oraz poprawienie błędów. Obsługa bieżąca firmy. Wypełnienie raportów zaległych i bieżących oraz  dokończenie rejestracji i rozpoczętych wniosków. Cena do uzgodnienia.
Złożenie opłat za korzystanie ze środowiska w związku z emisją pyłów i gazów do powietrza, odprowadzaniem ścieków do odbiornika a także poborem wody i składowaniem odpadów. Baza Danych o Odpadach, rejestracja firm.
Opłaty środowiskowe za samochody i paliwa, przygotowanie sprawozdania z opłat środowiskowych za kotły i piece. Wykaz opłat za korzystanie ze środowiska.
Kontrola organów ochrony środowiska może dotyczyć szerokiego zakresu działania firmy związanego z korzystaniem ze środowiska naturalnego. Cena do uzgodnienia.
Oferujemy pomoc i przygotowanie odpowiedzi na wezwanie i nakaz z urzędu, Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Marszałkowskiego w zakresie uzupełnienia dokumentacji i innych spraw z zakresu ochrony środowiska.
http://ekobroker.pl/
tel 502-032-782.
https://www.youtube.com/watch?v=eFdAWPKlMfA
Warszawa, Łódź, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Częstochowa, Gdynia, Sosnowiec, Radom, Kielce, Gliwice, Bytom, Toruń, Zabrze, Bielsko-Biała, Olsztyn, Rzeszów, Ruda Śląska, Rybnik, Wałbrzych, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Płock, Opole, Elbląg, Gorzów Wielkopolski, Włocławek, Chorzów, Tarnów, Zielona Góra, Koszalin, Legnica, Kalisz, Grudziądz Jastrzębie Zdrój, Słupsk. Biała Podlaska, Chełm, Ciechanów, Częstochowa, Kalisz, Kielce, Konin, Krosno, Leszno, Łomża, Nowy Sącz, Ostrołęka, Siedlce, Skierniewice, Suwałki, Sieradz, Tarnobrzeg, Zamość. Cena do uzgodnienia.

 
Kontakt
Ekobroker
woj. świętokrzyskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail