Ultimed - gabinety specjalistyczne

dodano: 2018.12.07 ważne do: 2019.02.05 wyświetleń: 23
Szczegóły ogłoszenia:
Specjalistyczne gabinety, które zrodziły się z praktyki stomatologicznej oraz jednego gabinetu lekarskiego dzisiaj są miejscem, w którym uzyskać można wszechstronną pomoc. Decydując się na skorzystanie z pomocy gabinetów specjalistycznych Ultimed, można liczyć na profesjonalną pomoc lekarzy internistów, diabetologów, endokrynologów,a także ginekologów.

Nie można zapomnieć także o perfekcyjnie przygotowanych do swojej pracy stomatologach, którzy świadczą usługi z zakresu endodoncji, implantologii, stomatologii mikroskopowej oraz estetycznej. Lekarze dentyści gabinetów Ultimed specjalizują się także w zaawansowanej protetyce stomatologicznej, wykorzystując najbardziej nowoczesne rozwiązania. Siła gabinetów Ultimed zamknięta jest bardzo dobrze przygotowanym do pracy personelu nieustannie się doszkalającym. Nie można zapomnieć także o sprzęcie najwyższej klasy który używany jest w gabinetach.

Każdy pacjent traktowany jest tu wyjątkowo. Konsultacje odbywają się naprawdę szybko, co jest nie bez znaczenia dla procesu diagnostycznego. Z usług lekarzy zatrudnionych w gabinetach Ultimed mogą skorzystać pacjenci z nawet naprawdę skomplikowanymi schorzeniami.


Kontakt:

telefon: 795 688 323
e-mail: recepcja@ultimed.pl
http://ultimed.com.pl/
Kontakt
Ultimed
woj. łódzkie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Korporacja.NET Sp. z o.o. treści marketingowych partnerów Korporacja.NET Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Korporacja.NET Sp. z o.o. 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści marketingowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Zamieść Darmowe Ogłoszenie Lokalne w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - OgloszeniaLokalne.eu