Ultimed - gabinety specjalistyczne

dodano: 2019.06.28 ważne do: 2019.08.27 wyświetleń: 78
Szczegóły ogłoszenia:
Cieszące się dużą popularnością wśród pacjentów gabinety, które zrodziły się z praktyki stomatologicznej oraz jednego gabinetu lekarskiego na chwilę obecną są miejscem, w którym można otrzymać fachową pomoc. Decydując się na skorzystanie z usług gabinetów Ultimed, można liczyć na wsparcie lekarzy internistów, diabetologów, endokrynologów,i ginekologów. Nie można zapomnieć też o doskonale przygotowanych do wykonywanej przez siebie pracy stomatologach, którzy wykonują usługi z zakresu endodoncji, implantologii, stomatologii mikroskopowej oraz estetycznej.

Stomatolodzy gabinetów Ultimed specjalizują się też w zaawansowanej protetyce stomatologicznej, wykorzystując najbardziej nowoczesne rozwiązania. Siła gabinetów Ultimed tkwi w doskonale przygotowanym do pracy personelu dbającym o swój rozwój. Nie można zapomnieć także o najwyższej klasy sprzęcie który wykorzystywany jest w gabinetach. Każdy pacjent traktowany jest tu indywidualnie i z pełnym szacunkiem. Konsultacje odbywają się naprawdę szybko, co ma bardzo duże znaczenie dla procesu diagnostycznego. Z usług lekarzy pracujących w gabinetach Ultimed mogą skorzystać pacjenci , których schorzenia są naprawdę poważne i skomplikowane.

Kontakt:

telefon: 795 688 323
e-mail: recepcja@ultimed.pl
http://ultimed.com.pl/
Kontakt
Ultimed
woj. łódzkie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Darmowe Ogłoszenie Lokalne w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - OgloszeniaLokalne.eu