Aparat do fali uderzeniowej Zimmer

dodano: 2018.07.24 ważne do: 2018.08.23 wyświetleń: 54
Szczegóły ogłoszenia:

Zimmer to niemiecki producent znany na całym świecie jako jedna z najlepszych firm zajmujących się produkcją nowoczesnego i profesjonalnego sprzętu medycyny estetycznej.
W Polsce można znaleźć produkty Zimmer w ofercie sklepu internetowego firmy iMeso. Jednym z najkopopularniejszych to Zimmer ZWave Pro.
Zimmer ZWave Pro to aparat, który zostaje wykorzystywany do wykonania zabiegu z falą uderzeniową i działa skuteczne. Taki zabieg pomaga w redukcji cellulitu i pozbyciu się nadmiernej tkanki tłuszczowej i nie tylko.

 
Kontakt
IMESO AESTHETIC GROUP
ul. Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Korporacja.NET Sp. z o.o. treści marketingowych partnerów Korporacja.NET Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Korporacja.NET Sp. z o.o. 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści marketingowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Zamieść Darmowe Ogłoszenie Lokalne w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - OgloszeniaLokalne.eu