Usługi copywriterskie na wysokim poziomie

dodano: 2019.03.18 ważne do: 2019.06.16 wyświetleń: 120
Szczegóły ogłoszenia:
Potrzebujesz profesjonalnych teksów na stronę internetową swojej firmy, na bloga lub do sklepu internetowego? Zachęcam więc do skorzystania z moich usług copywriterskich. Nazywam się Daniel Grzegorzek i jestem webwriterem oraz copywriterem z przeszło 5-letnim stażem na rynku. Tworzę perswazyjne treści marketingowe, które pobudzają wyobraźnię klienta, a przez to zwiększają szansę na jego zainteresowanie zakupem produktu. Jestem przekonany, że słowa mają moc, dlatego pragnę wspomóc Twoje działania biznesowe. Przygotowuję między innymi opisy produktów, artykuły ofertowe, teksty SEO, a także opinie na temat produktów. Możesz również zlecić mi napisanie treści na landing page.

Dlaczego warto mi zaufać?

Traktuje copywriting poważnie, dlatego realizuję zlecenia w ramach prowadzonej przez siebie działalności gospodarczej. Na mojej stronie internetowej znajduje się zakładka portfolio copywritera, do której odwiedzenia serdecznie zachęcam. W tym miejscu znajdziesz przykłady moich dotychczasowych realizacji. Będziesz mógł sprawdzić, jaki prezentuję styl i dla firm z jakich branż miałem okazję pracować. Po sprawdzeniu portfolio zachęcam do zapoznania się z referencjami od klientów, a także przejrzenia mojego cennika copywritera. Cena ostatecznie jest jednak zawsze uzależniona od specyfiki i trudności realizacji danego zlecenia. Skontaktuj się ze mną i wspólnie ustalimy zasady współpracy.
Kontakt
Webwriting Daniel Grzegorzek
woj. śląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Darmowe Ogłoszenie Lokalne w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - OgloszeniaLokalne.eu