Drukarnia Bielsko - Druk offset, druk cyfrowy

dodano: 2018.01.19 ważne do: 2018.07.21 wyświetleń: 152
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Witamy !

Udzielamy swoje usługi w branży poligraficznej od 10 lat na terenie miasta Bielsko - Biała z siedzibą firmy w Hałcnowie.Zdobyliśmy ogromne doświadczenie w tym co robimy, poprzez setki róznego rodzaju projektów do druku. Nasza drukarnia Pica Print Studio oferuje druk offset jak i druk cyfrowy.

Od projektu graficznego do druku wykonujemy dla Państwa :  banery reklamowe, wizytówki, ulotki, kalendarze i wiele innych.Zapraszamy do odwiedzenia strony firmowej i zapoznania się z szeroką ofertą. Gwarantujemy konkurencyjne ceny oraz szybki termin realizacji.

Pozdrawiamy

Pica Print Studio

drukarnia bielsko, druk bielsko, banery bielsko, wizytówki bielsko
Kontakt
Pica Print Studio
ul. Zagrody 63, 43-334 Bielsko-Biała, woj. śląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Korporacja.NET Sp. z o.o. treści marketingowych partnerów Korporacja.NET Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Korporacja.NET Sp. z o.o. 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści marketingowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Zamieść Darmowe Ogłoszenie Lokalne w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - OgloszeniaLokalne.eu