Przygotuję na zamówienie szablon e-Bay i wystawię aukcje.

dodano: 2018.02.28 ważne do: 2018.11.08 wyświetleń: 118
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Przygotuję na zamówienie szablon e-Bay i wystawię aukcje.
Szablony ebay responsywne, dostosowane do urządzeń mobilnych. Szablony z galerią wewnętrzną, z certyfikatem SSL (certyfikat umożliwia bezpieczne wyświetlanie się oferty w przeglądarce użytkownika, tj. bez ostrzeżenia). Szablony e-bay dostosowane do najnowszych wymagań e-bay, kompatybilne z urządzeniami mobilnymi, prawidłowo wyświetlane w każdej przeglądarce.
Wykonam szablon html, css, templatkę, stronę internetową. Wykonam w najnowszych standardach, na indywidualne zamówienie (może być według wzoru innej strony, wystarczy wskazać – chcę mieć taką lub podobną), od podstaw, kompatybilną z każdą przeglądarką, na urządzenia mobilne. Wykonam tanio i szybko szablon html. css, js, php, mysql, na indywidualne zamówienie. Wykonam szablon, przetestuję go na różnych przeglądarkach i urządzeniach. Przedstawię raport (zdjęcia sposobu wyświetlania się). Szybko, sprawnie i tanio zaprojektuję stronę, szablon, templatkę, e-bay, mail, www.
Firma, VAT, samozatrudnienie, praca zdalna. Zapraszam do współpracy i na stronę web3promagraco. Szukam zleceń, szukam pracy – tymczasowej, dorywczej, stałej, tylko przy projektowaniu, tylko przy programowaniu, ewentualnie konfiguracja sklepów internetowych, dodawanie produktów na sklepy, pomoc w API, IAI, szablonach na e-bay, Arena, Allegro, dodawanie aukcji.

 
Kontakt
web3promagraco
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Darmowe Ogłoszenie Lokalne w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - OgloszeniaLokalne.eu