przewierty sterowane cena - telbest.pl

dodano: 2019.02.03 ważne do: 2019.05.04 wyświetleń: 16
Szczegóły ogłoszenia:
Firma Telbest świadczy kompleksowe usługi w zakresie sieci światłowodowych oraz teletechnicznych miedzianych na terenie całego kraju. Specjalizujemy się w wykonywaniu horyzontalnych przewiertów sterowanych oraz przeciskach kretami na zróżnicowanym terenie. Specjalistyczne maszyny firmy Ditch Witch pozwalają na stosowanie techniki bezrozkopowej na długich dystansach. Cena usługi uzależniona jest od potrzeb indywidualnego Klienta.

Ponadto świadczymy usługi: prace ziemnetestowanie i pomiaty torów światłowodowych, nadzory budowlane, prace energetyczne i oświetleniowe.

Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji na stronie internetowej telbest.pl
Kontakt
Telbest
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Korporacja.NET Sp. z o.o. treści marketingowych partnerów Korporacja.NET Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Korporacja.NET Sp. z o.o. 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści marketingowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Zamieść Darmowe Ogłoszenie Lokalne w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - OgloszeniaLokalne.eu