Szafki BHP na ubrania - Artesystem

dodano: 2019.02.14 ważne do: 2019.05.15 wyświetleń: 24
Szczegóły ogłoszenia:
Organizując przestrzeń socjalną czy szatnię dla pracowników trzeba zadbać o potrzeby ich użytkowników. W swobodnej zmianie uniformu i przechowaniu prywatnych rzeczy przydadzą się wysokiej jakości szafki BHP na ubrania. To odpowiednie zabezpieczenie przed kradzieżą i pewność, że masz wystarczającą przestrzeń dla własnego zagospodarowania.

Firma Arte posiadając kompleksowe wyposażenie dla zaopatrzenia przemysłu ma w swoim oferuje swoim Klientom różnorodne szafki BHP na ubrania. Są one bardzo wytrzymałe. Komory szafek zostały przemyślanie skonstruowane tak, aby można było swobodnie oddzielić odzież ochronną od codziennych ubrań.

Po więcej informacji zapraszam na stronę: http://www.artesystem.pl/meble-metalowe-socjalne/szafki-ubraniowe-bhp/ .

Postaw na budowę wysokiej jakości pomieszczeń socjalnych i zakup szafki BHP na ubrania pracowników. To dobra inwestycja we własną działalność, która zaspokoi potrzeby pracowników oraz wpłynie pozytywnie na organizację pracy.
Kontakt
Arte System
Ostrzeszów, woj. wielkopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Korporacja.NET Sp. z o.o. treści marketingowych partnerów Korporacja.NET Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Korporacja.NET Sp. z o.o. 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści marketingowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Zamieść Darmowe Ogłoszenie Lokalne w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - OgloszeniaLokalne.eu