Meble na wymiar, Kompleksowe remonty Warszawa

dodano: 2018.02.03 ważne do: 2018.05.04 wyświetleń: 56
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
W profesjonalny sposób przeprowadzamy kompleksowe remonty.
 Remontujemy wszystkie lokale, mieszkania w blokach nie kryją przed nami żadnych tajemnic, domy remontujemy i wykańczamy pod klucz.
 Wykonujemy instalacje centralnego ogrzewania, elektryczne łącznie z przyłączaniem do sieci, wodno kanalizacyjne. Montujemy szamba, lub przyłączamy kanalizację do kolektora. Przeprowadzamy adaptacje lokali handlowych. Pracujemy w zgranej ekipie, glazurnicy używają precyzyjnych narzędzi do cięcia płytek, elektrycy posiadają uprawnienia. Gazownik wykonuje przyłącza do sieci jak również posiada kompetencje do instalacji kotłów. Posiadamy własny nadzór budowlany, więc zarządzanie pracami prowadzone jest przez kompetentną osobę. Wykonujemy zabudowy gipsowo kartonowe, podwieszane sufity i tym podobne. Stawiamy ścianki działowe z bloczków, lub gips kartonu. Równamy ściany, gipsujemy i malujemy. Wyrównujemy podłogi, kładziemy panele, układamy wykładzinę, kładziemy parkiety itp.
Wymieniamy drzwi, okna, bramy. Dodatkowo na życzenie klienta instalujemy odkurzacze centralne, lub tworzymy inteligentne domy z zawansowanym sterowaniem z dowolnego miejsca za pomocą aplikacji lub komend sms.
Dysponujemy zapleczem stolarskim, produkujemy meble z litego drewna, wytwarzamy ościeżnice, okna, drzwi.
 Deskujemy poddasza adaptując je na cele mieszkalne.
                Produkujemy także meble na wymiar, lakierujemy fronty meblowe, posiadamy wzorniki i dokonujemy darmowego pomiaru.
Kuchnie na wymiar, garderoby, szafy z lustrem, wieszaki, zabudowy przedpokoju, meble łazienkowe i każde pozostałe meble wytworzymy na zamówienie.
 
Jeżeli planujecie Państwo remont, warto dokonać badania rynku i wybrać rzetelnego wykonawcę.
 
Zapraszam do kontaktu: tel. 512 994 650
 
Pozdrawiam
Artur Długosz
 
https://oferia.pl/wykonawca/consulting-sati-sp-z-o-o/1054248
 
 
 
Kontakt
Consulting Sati Sp. z o.o.
woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Korporacja.NET Sp. z o.o. treści marketingowych partnerów Korporacja.NET Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Korporacja.NET Sp. z o.o. 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści marketingowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Zamieść Darmowe Ogłoszenie Lokalne w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - OgloszeniaLokalne.eu