WECKER - Iniekcje geopolimerowe, podnoszenia posadzek i fundamentów

dodano: 2021.10.28 ważne do: 2022.01.26 wyświetleń: 12
Szczegóły ogłoszenia:
Bezpieczne metody podnoszenia posadzek oraz wzmacniania fundamentów to domena marki Wecker. Przedsiębiorstwo ma duże znaczenie w dziedzinie geoinżynierii, wobec czego iniekcje geopolimerowe realizuje sprawnie. Sprawdzają się one w czasie takich zadań jak: podbicie posadzki, wzmacnianie gruntu, wzmacnianie posadzek, stabilizacja fundamentu, czy uzupełnienie pustek.

Usługi tego typu mogą być wykonane w domach jednorodzinnych oraz wielorodzinnych, a także w obiektach o przeznaczeniu przemysłowym. Opinie zleceniodawców, dla których zaprezentowana firma wykonała usługę jaką jest przykładowo stabilizacja posadzek zachęcają do tego, by zdecydować się na nawiązanie współpracy. Jeśli więc ktoś zmaga się z problemem takim jak zapadnięta posadzka, to zgłaszając się do tych specjalistów wie, że podjął słuszną decyzję. Duża część zleceń realizowana jest prędko, w max 2 dni robocze. Prace nad zadaniem jakim jest osiadająca posadzka mogą być wykonane również wówczas, gdy gdzieś jest ogrzewanie podłogowe.

WECKER - Iniekcje geopolimerowe, podnoszenia posadzek i fundamentów
Wecker Mariusz Budzik
ul. Kościuszki 42 lok. 17
63-400 Ostrów Wielkopolski
NIP: 622 283 32 41
tel. +48 576 456 941
kontakt@wecker.pl
 
Kontakt
Wecker Mariusz Budzik
woj. wielkopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
433+389=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Darmowe Ogłoszenie Lokalne w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - OgloszeniaLokalne.eu