Przygotuj się na Święta z Hurtownią Animatora

Reklama

MiastoOgloszen.pl | Darmowe-Ogloszenia.eu | OgloszeniaWarszawa.com | Ogloszeniarka.pl | OgloszeniaTrojmiasto.com | PoranneOgloszenia.pl

Reklama
Impra.Shop

Sprzątanie z podrzuconych śmieci i wysypisk

dodano: 2022.10.11 ważne do: 2022.11.10 wyświetleń: 29
Szczegóły ogłoszenia:
Do kogo należy posprzątanie tereny ze śmieci znajdujących się na działce i nie należące do właściciela działki ponieważ zostały podrzucone.
Tak zwane „dzikie wysypiska” , to często podrzucone pod osłoną nocy śmieci, odpady gabarytowe, także plastiki samochodowe , opony, odpady po budowlane. Mimo, że nie należą one właściciela, zgodnie z obowiązującymi przepisami obowiązek ich usunięcia niestety spoczywa na właścicielu działki.
Otrzymałeś wezwanie od Straży Miejskiej ? Straż Miejska w ramach swoich kompetencji reaguje zgłoszenia mieszkańców dotyczące utrzymania porządku na terenie gminy. Efektem takich interwencji może być otrzymanie przez właściciela terenu kontrolowanej działki wezwania do uprządkowania działki ze śmieci oraz konieczność powiadomienia SM o wykonanym sprzątaniu.
sprzątanie dzikich wysypisk, posprzątanie ze śmieci na działce
Sprzątanie po zdarzeniach losowych np.: po pożarze, zalaniu i awarii hydraulicznej. Doczyszczenie oraz usuwanie nieczystości, fekaliów bo wybiciu z toalety i kanalizacji.
sprzątanie zanieczyszczeń po zwierzętach, odchodów gołębich, miejsc zasiedlonych przez ptaki, balkonów po gołębiach.

Tel. 504-746-203, Wrocław
http://www.omegaplus.home.pl/sprzataniesmieci/
 
Kontakt
Bartłomiej
Wrocław, woj. dolnośląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail