Chemia gospodarcza Gdańsk Pomorskie Chemmax

dodano: 2020.09.28 ważne do: 2020.10.28 wyświetleń: 67
Szczegóły ogłoszenia:
Zapraszamy do zakupu profesjonalnych produktów chemicznych. Nasz asortyment znajduje zastosowanie w przemyśle, hotelarstwie, gastronomii, służbie zdrowia, instytucjach publicznych. Zgodnie z najwyższymi standardami wytwarzamy chemię przemysłową oraz zajmujemy się dystrybucją produktów światowych liderów w swoich branżach. 

Produkty z grupy Chemia gospodarcza przeznaczone są do utrzymania czystości w obiektach usługowych, biurowych i handlowych oraz pomocniczo w zakładach produkcyjnych. Obejmują tradycyjne obszary utrzymania czystości, jak podłogi, blaty, stoły, kuchnie i łazienki wraz z wyposażeniem, a także zastosowania specjalistyczne, jak odplamiacze czy neutralizatory zapachów. Firma Chemmax jest wyłącznym dystrybutorem oryginalnych niemieckich produktów pod marką Obermark. Są to wyjątkowo wydajne środki, pozwalające szybko uporać się z uciążliwymi zabrudzeniami. 


W naszej ofercie m.in.:

- uniwersalne płyny czyszczące
- płyny i żele czyszczące do łazienek
- płyny do szyb i luster
- preparaty czyszczące do kuchni
- olejki zapachowe

Pełna oferta produktowa - https://chemmax.pl/

Kontakt:
sklep@chemmax.pl
+48 603 640 203
Kontakt
Chemmax
Gdańsk, woj. pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
433+389=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Darmowe Ogłoszenie Lokalne w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - OgloszeniaLokalne.eu