Uchwyty magnetyczne - magnesy do poszukiwań

dodano: 2020.05.19 ważne do: 2020.08.17 wyświetleń: 59
Szczegóły ogłoszenia:
Profesjonalny magnetyczny uchwyt, zaprojektowany do szukania przedmiotów z żelaza pod powierzchnią wody.
Idealny do przeszukiwania jezior, stawów, rzek i różnych innych wodnych zbiorników.


Nieduże gabaryty, ogromna moc i wysoki poziom skuteczności - to wszystko dzięki użyciu najpotężniejszych możliwych do kupienia magnesów z neodymu. Nasze uchwyty, w zależności od typu, mogą udźwignąć od 180 kg do więcej niż tony.

Oferowany przez nas magnetycznych uchwyt wykonany został z pary neodymowych magnesów, które wklejono do metalowej obudowy z trzema uchwytami. W przeciwieństwie do konkurencyjnych rozwiązań zaproponowane przez nas rozwiązanie jest bardzo innowacyjne i nowatorskie, daje dużo lepsze parametry pracy i skuteczność działania. Podwojone magnesy w obudowie ze stali to moc o podwójnej wartości, przekładająca się na dwukrotnie większy udźwig, a trzy wytrzymałe uchwyty poprawiają możliwości w czasie szukania.

Główne zalety prezentowanego magnetycznego uchwytu do szukania pod wodą:

- Specjalny hologram, który potwierdza najwyższy poziom jakości sprzedawanego magnesu i jego pewne pochodzenie.

- Trzy mocne, solidne ucha, zapewniające wygodne stosowanie uchwytu (doskonale się sprawdzają na przykład w rzekach, da się je przeciągnąć, bez potrzeby wielokrotnego przerzucania).

- Dwa bardzo mocne magnesy z neodymu, złączone ze sobą.

- Nieprzepuszczalna obudowa zrobiona z mocnej stali nierdzewnej A2, świetnie chroniąca magnesy znajdujące się w środku przed działaniem korozji.

- Optymalnie zaprojektowana 20-milimetrowa magnetyczna soczewka, dwukrotnie powiększająca całkowitą siłę obu magnesów.

- Mocowanie uchwytu umiejscowione na obudowie u góry, dzięki czemu praktycznie cała siła magnesu ma prostopadły kierunek do przeszukiwanej powierzchni.
Uchwyty bez umieszczonego w taki sposób oczka wykazują skuteczność obniżoną nawet 10- krotnie.


Na naszym rynku jesteśmy obecni od piętnastu lat, wcześniej była znana pod nazwą Xinxin Polska. Specjalizujemy się w produkcji, imporcie i dystrybucji najlepszych jakościowo magnesów neodymowych, w najróżniejszych wymiarach i kształtach. Cały czas mamy w ofercie wiele rodzajów magnesów neodymowych pierścieniowych, płytkowych, walcowych, a oprócz tego dużą propozycję uchwytów magnetycznych. Staramy się cały czas, aby nasza oferta była dopasowana w jak największym stopniu do potrzeb klientów, można też u nas złożyć zamówienie na magnesy o niestandardowych kształtach, zgodnie z własną specyfikacją.

Dhit sp. z o.o.
05-850 Ożarów Mazowiecki
Kościuszki 6A
woj. mazowieckie
tel.: +48 22 499 98 98
tel.: +48 888 99 98 98
E-mail : bok@dhit.pl
WWW : https://dhit.pl
WWW : https://xinxin.pl
Kontakt
dhit
Polska, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Darmowe Ogłoszenie Lokalne w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - OgloszeniaLokalne.eu