Szkolenie na Inspektora Danych Osobowych

dodano: 2018.03.22 ważne do: 2018.06.20 wyświetleń: 162
Szczegóły ogłoszenia:
ZDOBĄDŹ NOWY ZAWÓD – NIE PŁAĆ
INSPEKTOR OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH

Od maja 2018r. wchodzą nowe przepisy dotyczące ochrony danych osobowych, które nakładają na każdego przedsiębiorcę zatrudnienie/powołanie Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

NIE ZWLEKAJ – DOŁĄCZ DO NAS
ZDOBĄDŹ KWALIFIKACJE I DOŚWIADCZENIE

Stowarzyszenie Wspierania Nauki, Nowych Technologii i Przedsiębiorczości w ramach prowadzonego projektu organizuje szkolenie, które uprawnia do podjęcia pracy na stanowisku: Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Dodatkowo otrzymasz (po zdanym egzaminie) certyfikat Audytora Wewnętrznego Systemu Zarządzania Identyfikacją, Gromadzeniem, Nabywaniem i Ochroną Dowodów Cyfrowych ISO 27037, który podniesie Twoją konkurencyjność na rynku pracy.

Szkolenie skierowane jest do:
  • osób gotowych do podniesienia swoich kompetencji i poprawy sytuacji finansowej,
  • osób powyżej 30 roku życia,
  • osób poszukujących pracy i zarejestrowanych w Urzędzie Pracy w powiatach: bytowskim, chojnickim, człuchowskim, kościerskim, kwidzyńskim, lęborskim, malborskim, puckim, słupskim (ziemskim), starogardzkim, tczewskim, wejherowskim, sztumskim oraz nowodworskim.


Więcej informacji: www.inspektor-rodo.eu oraz pod numerem telefonu +48 602 320 540
 
Kontakt
Stowarzyszenie Wspierania Nauki, Nowych Technologii i Przedsiębi
ul. Jodłowa 30, 84-230 Reda, woj. pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Korporacja.NET Sp. z o.o. treści marketingowych partnerów Korporacja.NET Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Korporacja.NET Sp. z o.o. 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści marketingowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Zamieść Darmowe Ogłoszenie Lokalne w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - OgloszeniaLokalne.eu