Kurs Animatora Warszawa - 7.10.2017

dodano: 2017.08.31 ważne do: 2018.08.31 wyświetleń: 431
199 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
      Akademia Animatora to niezwykły projekt, który powstał z pasji i potrzeby dzielenia się doświadczeniem i uśmiechem. Właścicielem marki jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

    Akademia Animatora współtworzy imprezy dla zaufanych marek, przeprowadza Profesjonalne Kursy dla Animatorów i zatrudnia Wykwalifikowanych Trenerów, którzy o animacji wiedzą wszystko.

    Zapisz się na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa, który rozpocznie się w Warszawie 07.10.2017.
Zostań Absolwentem Akademii Animatora, otrzymaj dwujęzyczny certyfikat i już dzisiaj zacznij pracę w rozwojowym zawodzie!

KURS ANIMATORA WARSZAWA

    Zapisz się na Specjalistyczny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa organizowany przez Akademię Animatora i dołącz do społeczności Profesjonalnych Animatorów!

    Na Kursie Animatora Warszawa dowiesz się, jak przeprowadzić pokaz ogromnych baniek mydlanych, na profesjonalnych fantomach nauczysz się podstaw ozdabiania twarzy, zrobisz wyjątkowe balonowe kształty uwielbiane przez dzieci, poznasz kreatywne i efektywne inspiracje na animacje dla dzieci w różnym wieku i wiele, wiele więcej!

   Na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa zapraszamy osoby działające w branży animacyjnej, Rodziców i Dziadków, Uczniów i Studentów - niezależnie od wieku i wykształcenia. Liczy się Twoja pozytywna energia! Rozwiń skrzydła pod okiem Profesjonalnych Trenerów, którzy z uśmiechem, cierpliwością i pasją podzielą się swoimi kompetencjami i długoletnim doświadczeniem w branży animacyjnej.

KURS ANIMATORA WARSZAWA

    Profesjonalny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa organizowany przez Akademię Animatora to inwestycja w Twoją karierę zawodową, która się opłaci! Na Kursie Animatora Warszawa nie ma miejsca na nudę. Dającą się zastosować w praktyce wiedzę, którą zdobędziesz na Kursie wykorzystasz w codziennej pracy w zawodzie Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa. Po zakończeniu Szkolenia Animatora Warszawa otrzymasz certyfikat w języku polskim i angielskim, który umożliwi Ci podjęcie pracy w zawodzie Profesjonalnego Animatora Zabaw dla Dzieci.

    Połącz uczestnictwo w Szkoleniu Animatora Warszawa z "Małą Turystyką"! Zwiedź warszawskie Łazienki, Stadion Narodowy i Krakowskie Przedmieście. Zobacz na własne oczy, jak wygląda "nadwiślański świt".

    Zapisz się na Profesjonalny Kurs Animatora - Animator Zabaw dla Dzieci Warszawa i zdobądź zawód, który ma przyszłość!

KURS ANIMATORA WARSZAWA

    Profesjonalne Szkolenie Animatorów - Animatora Zabaw Dziecięcych Warszawa to inwestycja we własny rozwój i w Swoją karierę!

    Zapisz się już dziś! Ucz się od Profesjonalistów Branży! Ilość miejsc jest limitowana, dlatego nie czekaj z zapisem do ostatniej chwili.

Spotkajmy się na Innowacyjnym Kursie Animatora by Akademia Animatora - Szkolenia z Licencją na Zabawianie™ - Kurs Animatora Warszawa 07.10.2017 !

Zapisz się teraz: Kurs Animatora Warszawa

Dołącz do nas! Zapraszamy!:-)
 
Kontakt
Akademia Animatora
Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Darmowe Ogłoszenie Lokalne w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - OgloszeniaLokalne.eu