Kurs Animatora Szczecin 15.10.2017

dodano: 2017.09.02 ważne do: 2019.09.07 wyświetleń: 442
199 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
         Innowacyjny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Szczecin przeprowadzany przez Akademię Animatora proponuje mnóstwo nowych, wyjątkowych możliwości. Jako osoba, która ukończy Kurs Animatora będziesz Profesjonalnym Animatorem zdobywając pracę w żłobkach, przedszkolach i szkołach, muzeach, bibliotekach i teatrach, salach zabaw, salonach kosmetycznych i fryzjerskich, a także podczas organizacji imprez masowych i kameralnych z udziałem dzieci.

       Po zakończonym Kursie Animatora Szczecin i zdobyciu wydanego w języku polskim i angielskim Certyfikatu zwiedź fantastyczny Zamek Książąt Pomorskich, wybierz się na ciekawą wycieczkę Szczecińskimi Podziemnymi Trasami Turystycznymi, a przy świetle księżyca przyjdź na Wały Chrobrego, gdzie tętni nocne życie miasta!


KURS ANIMATORA SZCZECIN


      Akademia Animatora zaprasza na Specjalistyczny Szkolenie Animatorów Zabaw dla Dzieci Szczecin!

Już dziś zapisz się na Szkolenie Animatora Szczecin by Akademia Animatora, które odbędzie się 15.10.2017 w Szczecinie.
      Uczestnictwo w Kursie Animatora Zabaw dla Dzieci Szczecin by Akademia Animatora zapewni Tobie gruntowne przygotowanie do pracy w zawodzie Animatora. Czego nauczysz się na Szkoleniu Animatora? Ozdabiania twarzy, tworzenia wielkich baniek mydlanych, robienia fantazyjnych balonowych kreacji, atrakcyjnych sposobów na gry i zabawy dla najmłodszych w domu i w plenerze, a także wiele, wiele więcej!


KURS ANIMATORA SZCZECIN


      Akademia Animatora - Szkolenia z Licencją na Zabawianie™ to Ceniona Marka, której właścicielem jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.
      Innowacyjne Kursy dla Animatorów Szczecin to rezultat wyjątkowej pasji i wieloletniego doświadczenia w animacji. Namów do uczestnictwa w Kursie Animatora Szczecin najbliższych, zapisz się wspólnie z siostrą, przyjaciółką lub najlepszym kumplem.

      Na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Szczecin 15.10.2017 zapraszamy zarówno osoby jak dotąd niezwiązane z branżą animacjną, jak i Wykwalifikowanych Animatorów, którzy chcą rozszerzyć swoją wiedzę i nawiązać nowe, fascynujące znajomości.


KURS ANIMATORA SZCZECIN


      Zarejestruj się na Kurs Animatorów Szczecin 15.10.2017 by Akademia Animatora, sprawdź na własnej skórze i podejmij wyzwanie. Daj sobie prawo do tego, by stać się lepszą wersją samego siebie, daj sobie prawo do zmiany. I chociaż zdajemy sobie sprawę z tego, że wychodzenie ze strefy komfortu nie zawsze jest łatwe, będziemy trzymać za Ciebie kciuki z całych sił oraz dopingować najgłośniej jak się da. Bo taka jest nasza misja, bo Akademia Animatora to coś więcej niż kurs.
    
     Akademię Animatora tworzą osoby, współtworzą Absolwenci Akademii Animatora i ich sukcesy, które z radością obserwujemy.

Zapisz się na Szkolenie Animatora Szczecin 15.10.2017 - Zapisz się Spotkajmy się na Kursie Animatora w Szczecinie ! 
Kontakt
Akademia Animatora
Szczecin, woj. zachodnio-pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Darmowe Ogłoszenie Lokalne w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - OgloszeniaLokalne.eu