Ento - Wymiana szybki iPhone Poznań

dodano: 2019.05.17 ważne do: 2019.08.15 wyświetleń: 94
Szczegóły ogłoszenia:
W dzisiejszych czasach prawie wszyscy posiadają nowoczesne smartfony. Mimo, że są wyposażone w wiele funkcji, ich budowa i konstrukcja są narażone każdego dnia na uszkodzenia. Warto w takiej sytuacji polegać na zaufanym serwisie GSM, takim jakie ma Ento.

Usługi naszej firmy pozwalają w szybki sposób naprawić każdy telefon. Realizujemy dla naszych Klientów takie działania jak wymiana szybki iPhone Poznań. Szczególnie zapraszamy odbiorców pochodzących ze stolicy wielkopolski, jak i okolic. Nasz serwis zajmuje się także usługami naprawczymi innych sprzętów Apple, takich jak odtwarzacze czy tablety. Dużym udogodnieniem dla Klientów jest także możliwość skorzystania z zaawansowanej usługi Serwis Mobilny Ento.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami zawartymi na stronie http://www.ento.com.pl/serwis/iphone/ i do powierzenia nam naprawy smartfona.

Specjaliści naszej firmy są do Państwa dyspozycji!
Kontakt
Ento
Poznań, woj. wielkopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Darmowe Ogłoszenie Lokalne w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - OgloszeniaLokalne.eu