Tip Top Tans - transport i przeprowadzki Gdańsk

dodano: 2019.03.27 ważne do: 2019.04.26 wyświetleń: 15
Szczegóły ogłoszenia:
Tip Top Trans to renomowana firma , która specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług transportowych oraz przeprowadzkowych. Ma naprawdę bogate doświadczenie, dzięki czemu doskonale zna potrzeby swoich potencjalnych klientów. Dokłada wszelkich starań, by każde zlecenie zostało zrealizowane w krótkim czasie. Dba o transportowane przedmioty. Nie trzeba więc się martwić o to, czy przetrwają one przeprowadzkę. W jej szeregach zatrudnieni są tylko doświadczeni pracownicy, którzy bardzo dobrze znają się na usługach przeprowadzkowych.

Tip Top Trans podejmuje się zarówno niewielkich przeprowadzek, jak i bardzo dużych przedsięwzięć. W swojej bogatej ofercie ma przeprowadzki zarówno prywatnych osób, jak i firm oraz instytucji. Każde zlecenie traktowane jest dokładnie tak samo. Oferowane przez siebie usługi firma świadczy tak na rynku lokalnym, krajowym, jak i zagranicą. Wyróżniają ją naprawdę przystępne ceny oraz elastyczne podejście do każdego , kto zdecydował się skorzystać z jej usług. Do swojej dyspozycji firma Tip Top Trans ma sprawną technicznie flotę pojazdów, które uporają się z każdym ładunkiem , który trzeba przetransportować.

Kontakt:

Michał Żukiewicz
tel.: 690 883 388
e-mail: tiptoptrans24@gmail.com
http://tiptoptrans.pl
Kontakt
Tip Top Trans
woj. pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Darmowe Ogłoszenie Lokalne w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - OgloszeniaLokalne.eu