Tip Top Tans - transport i przeprowadzki Gdańsk

dodano: 2019.10.02 ważne do: 2019.12.01 wyświetleń: 68
Szczegóły ogłoszenia:
Tip Top Trans to stojąca na bardzo wysokim poziomie firma , która specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług transportowych i przeprowadzkowych. Zdobyła wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu świetnie odpowiada na potrzeby swoich potencjalnych klientów. Dokłada bardzo dużych starań, by każde zlecenie zostało zrealizowane ekspresowo. Dba o transportowane przedmioty. Nie trzeba więc się martwić o to, czy nie dojdzie do ich uszkodzenia podczas transportu. W jej szeregach zatrudnieni są wyłącznie doświadczeni pracownicy, którzy doskonale znają się na usługach transportowych.

Tip Top Trans podejmuje się zarówno drobnych przeprowadzek, jak i bardzo dużych przedsięwzięć. W swojej niemałej ofercie ma przeprowadzki zarówno prywatnych osób, jak i firm a także instytucji. Każde zlecenie związane jest z pełnym zaangażowaniem pracowników firmy. Oferowane przez siebie usługi firma świadczy zarówno na rynku lokalnym, krajowym, jak i zagranicą. Cechują ją naprawdę korzystne ceny oraz profesjonalne podejście do każdego , kto zdecydował się skorzystać z jej usług. Firma ma bogatą flotę pojazdów, które poradzą sobie z każdym ładunkiem wymagającym transportu.

Kontakt:

Michał Żukiewicz
tel.: 690 883 388
e-mail: tiptoptrans24@gmail.com
http://tiptoptrans.pl
Kontakt
Tip Top Trans
woj. pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Darmowe Ogłoszenie Lokalne w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - OgloszeniaLokalne.eu