Transport drogowy towarów Grecja Polska oraz inne kierunki

dodano: 2020.03.21 ważne do: 2022.01.16 wyświetleń: 8
Szczegóły ogłoszenia:
Transport drogowy z Grecji do Polski i Polska Grecja w obydwu relacjach to kierunek, który towarzyszy nam od początku istnienia. Między czasie również inne w zakresie oferty na transport międzynarodowy. W tym oczywiście transport Rumunia, Węgry, Bułgaria, Macedonia oraz inne kraje bałkańskie. Ponadto ofertę firmy IMPET z Czermina stanowi również transport krajowy.

Własna flota oraz spedycja dają nam potencjał rzędu około 100 zestawów. Głównie zestawy z naczepami firanka i plandeka. W ofercie naczepa mega z unoszonym dachem. Posiadamy niezawodną flotę oraz specjalistów z branży. Nasi kierowcy to doskonały zespół pracowników, którzy wykonają dla Państwa zlecenia szybko i bezpiecznie.

W województwie podkarpackim posiadamy własny magazyn przeładunkowy. To doskonałe miejsce na przeładunki wschód-południe czy zachód. Na zachód oferujemy transport do Niemiec i Czechy. W kierunkach wschodnich natomiast firma IMPET to głównie transport towarów na Ukrainę i Mołdawia.

Zapraszamy do współpracy, kompleksowa oferta, transport, magazyn logistyczny i spedycja.
Kontakt
IMPET - transport i spedycja oraz magazynowanie towarów
ul. Czermin 61, 39-304 Czermin, woj. podkarpackie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
433+389=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Darmowe Ogłoszenie Lokalne w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - OgloszeniaLokalne.eu